Integra Consulting Poland wyróżniona!

Mamy powody do dumy! A sukces smakuje nam tym razem podwójnie! Podwójnie, ponieważ powtórzyliśmy ubiegłoroczny sukces i drugi rok z rzędu zostaliśmy wyróżnieni w konkursie o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, organizowanym przez Starostwo Powiatowe oraz Prezydenta Miasta Poznania!

plp_19_04_16

Konkurs skierowany jest dla firm z Poznania i powiatu poznańskiego, które osiągają zyski, dynamicznie się rozwijają, wprowadzają innowacje, ale są przy tym przyjazne ludziom i środowisku oraz wrażliwe na potrzeby otaczającego je świata.

Szkolimy pracowników w najodleglejszych zakątkach Polski, krzewiąc wielkopolskie idee, uniwersalne dla całego świata pracy: MISTRZOSTWO, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, WSPÓŁPRACA!

Wyróżnienie, które otrzymaliśmy to dla nas powód do radości, ale także wyraz uznania. To wspólny sukces całego zespołu INTEGRY a także naszych KLIENTÓW i PARTNERÓW BIZNESOWYCH, którzy mogą śmiało powiedzieć, że wybrali współpracę z firmą, która jest LIDEREM!

LIDEREM przedsiębiorczości, LIDEREM jakości, LIDEREM w doskonałej organizacji.

Wyróżnienie to z jednej strony obiektywna ocena naszej pozycji na rynku, z drugiej impuls do tego, abyśmy stawiali przed sobą jeszcze większe wymagania.

Jest to dla nas także potwierdzenie, że dążąc do ciągłego rozwoju  i wyznaczając sobie ambitne cele wybraliśmy dobry kierunek!

A dlaczego zasłużyliśmy na wyróżnienie?

  • W 2015 r. w naszych szkoleniach uczestniczyło 10 098 osób – to tyle samo, co liczba mieszkańców Lubawy!
  • Tylko w 2015 r. zrealizowaliśmy 1500 dni szkoleniowych – to tak, jakbyśmy prowadzili nasze szkolenia każdego dnia przez ponad 4 lata!
  • W 2015 r doradzaliśmy i szkoliliśmy blisko 200 firm – to oznacza, że co drugi dzień nawiązywaliśmy współpracę z nowym klientem.
  • 55 – tyle osób pracowało na nasz wspólny sukces!
  • Aby dotrzeć do naszych klientów w samym 2015 r. pokonaliśmy ponad 100 000 km! To tak, jakbyśmy okrążyli kulę ziemską 2 razy i i zatrzymali się w połowie 3 okrążenia 🙂

Jesteśmy dumni z naszych sukcesów i wiemy, że to dopiero początek naszej drogi!

 

Pozdrawiamy, Integra-consulting.pl