Grywalizacja biznesowej edukacji

Szukasz narzędzia, które utrwali zdobytą podczas szkoleń wiedzę? Chcesz wzmocnić kompetencje Twojego zespołu w określonym obszarze? Poznań BizQuiz – pierwszą na rynku aplikację mobilną, która wspiera programy szkoleniowe! BizQuiz pozwala szybko, łatwo i zdalnie przyswoić nowe treści i pogłębić wiedzę. Podczas rozwiązywania quizów zostają powtórzone oraz utrwalone informacje z zakresu wiedzy przekazanej uczestnikom podczas szkoleń.

Aplikacja pozwala łatwo monitorować postępy, a także daje możliwość rywalizacji pomiędzy jej użytkownikami.

Każdy quiz składa się z trzech modułów: poziom podstawowy, poziom średniozaawansowany i poziom zaawansowany. Wynik quizu obliczany jest na podstawie ilości prób potrzebnych do udzielenia prawidłowych odpowiedzi na wszystkie pytania zawarte w danym teście.

BizQuiz można również potraktować jako samodzielne narzędzie służące do podnoszenia kompetencji i wiedzy pracowników.

Zabawa i nauka gwarantowane!

 

Korzyści dla firmy:

  • Szukasz atrakcyjnego narzędzia wspierającego szkolenia? BizQuiz pozwoli łatwo i szybko utrwalić poznane treści.
  • Zabawa? Owszem! Ale przy okazji bogate w wiedzę, merytoryczne i rzetelne quizy z bardzo łatwymi zasadami użytkowania.
  • Nie wiesz jak rozwijać swoich najmłodszych pracowników? Zastanawiasz się czy e-learning i tradycyjne szkolenia dla nich trafią? Daj im nowoczesne narzędzie edukacyjne, do którego będą mieć dostęp w każdej wolnej chwili!
  • Na gotowo! Możliwości skorzystania z gotowych quizów biznesowych podnoszących wymagane kompetencje stanowiskowe pracowników.
  • Potrzebujesz czegoś innego niż wszyscy? Szukasz testów dopasowanych do specyfiki Twojej Firmy? Możesz sam stworzyć testy, które będą rozwiązywać Twoi pracownicy!
  • Wygoda, oszczędność czasu i kosztów! bizQuiz pomoże dotrzeć nawet do najbardziej oddalonych  pracowników, a Ty na bieżąco śledzisz ich postępy!
  • Samo życie! Praktyczne przykłady – zamiast skomplikowanych modeli biznesowych i abstrakcyjnych teorii zarządzania i sprzedaży.

 

Chcesz sprawdzić jak działa? Pobierz bezpłatne DEMO:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.integra

https://itunes.apple.com/pl/app/integra-bizquiz/id1098715134?mt=8

 

więcej informacji: www.getbizquiz.com